Niečo z ponuky:

Prefinancujem riešenie telefonického či internetového prepojenia - to je pre mňa záväzok poslať funkčný telefón, internet, tablet, notebook či USB modem k notebooku alebo router v riešení pre obe opatrovateľky skladajúce sa na jeden internet. Zariadenia posielam odo mňa kompletne nastavené a preskúšané. Spravidla kúpim potrebné veci podľa dohovoru a s aktívnym odskúšaným internetom ich posielam na dohodnutú adresu. Starosti vybavím a poštár prinesie už funkčný internet. Platbu doriešime z výplaty alebo výplat po turnuse v Rakúsku. Proste pošlem dohodnutú vec na dohodnutú adresu na dohodnutý čas. Pokiaľ takýto spôsob fungujen obojstranne, tak ho považujem za korektný pre všetkých.

"O JEDNU STAROSŤ MENEJ JE O JEDNU RADOSŤ VIAC."

Zverejnené so zvolením odosielateliek v deň vzniku webu uhrinpeter65 15.10.2014:

"Dobrý večer, ďakujem za faktúru, zariadenie funguje ,a "1"-tku, včera som pozerala už aj telku. Peniaze som previedla na rakúsky účet. Otázka telefonovania s kamoškou je tiež už vyriešená - má A1 s aktiváciou 2000 minút, tak sme včera "otestovali" spojenie a kecali 2 hodiny... Ďakujem za vašu pomoc, a ak budem ešte potrebovať nejakú radu alebo pomoc, tak sa na vás obrátim. Prajem vám všetko dobré a nech sú tí, ktorým pomôžete, takisto spokojní ako ja. S pozdravom Dagmar Sirotová"

"Ďakujem Vám. Vy ste taký anjel strážny nás opatrovateliek. Je to veľká pomoc, pomoc psychická pre nás v cudzom svete. Som Vám veľa dlžná. Ďakujem. Dobrú noc Vám želá Heďa Šmelková Šafárová"

Zoradiť:
Zoradiť: