Doplním snáď len: 

Skontaktujeme sa cez telefón alebo cez internet. Po vzájomnom rozhovore o vašich požiadavkach a východiskových možnostiach sa rozhodneme o spôsobe riešenia. Podľa dohodnutého spôsobu riešenia vám príde možno len obálka so SIM-kartou, alebo malý či väčší balíček s nejakým zariadením alebo počítačom s mojim popisom k nemu. Preberiete, zapnete podľa návodu, prihlásite sa podľa návodu k internetu a potom sa budete snáď už iba usmievať...

Na čo sa ma zvyknete pýtať:

Moje miesto pobytu v Rakúsku býva najčastejšou otázkou a túto považujem za vyriešenú v každej časti môjho webu, kde som doplnil mapku s kontaktnými údajmi na mňa aj s kontaktným formulárom, cez ktorý mi môžete poslať mail.

Kde pracujem:

Momentálne pracujem v jednom hoteli siete reštauračných a hotelových zariadení na križovatke diaľníc východ-západ a sever-juh v Rakúsku. Túto prevádzku som si za miesto mojej práce vybral kedysi zámerne a toto moje rozhodnutie určite neľutujem. 

Landzeit prevádzkuje reštaurácie a hotely na rakúskych diaľniciach a patrí medzi špičku hodnotenú v rámci Európy. Nielen podľa hodnotení zákazníkov, ale aj podľa hodnotení gurmánskych spoločností, alebo správy diaľníc.

Tlačítko

Odkiaľ som:

Som rodákom z mesta v náručí kopcov a hôr na strednom Slovensku, z Banskej Bystrice.

Banská Bystrica sa údajne páči turistom zo zahraničia, mnohým Čechom a Slovákom. Iní ju zas vôbec nemusia z rôznych príčin. Ja sa však do Banskej Bystrice vraciam rád. Podľa pesničky o Banskej Bystrici sa do nej zrejme vracia rád aj Honza Nedvěd. Ľudia spracovali k nej viacej videoklipov, podobne ako aj k iným pesničkám o Banskej Bystrici. 

Tlačítko

Prečo to robím:

Keď som mal veľké problémy s pohybom, a to som si pravidelne v týždni chodieval zahrať hokej alebo futbal, tak som sa pani doktorke po oznámení mojej rakovinovej diagnózy vyjadril, že so mnou to také zlé nebude, že ja si ešte v živote odbehnem môj protirakovinkový maratón. 

Váš stres nahradiť úsmevom je tou najlepšou cestou za zdravím... 

Tlačítko